Gauta padėka už tinklaveiką ir indėlį į ugdymo įstaigų stiprinimą

Džiaugiamės ir didžiuojamės sulaukę padėkos už sėkmingą tinklaveiką, bendradarbiavimą ir reikšmingą indėlį stiprinant ugdymo įstaigas, įgyvendinant Tūkstantmečio mokyklų II programą.

Šis įvertinimas patvirtina kryptingą Jurbarko švietimo centro darbą, aktyvų bendradarbiavimą su švietimo bendruomene, dalijimąsi gerąja patirtimi ir siekį kurti kokybiškesnes ugdymo galimybes mokiniams bei pedagogams. Padėka yra prasmingas visų partnerių, mokyklų bendruomenių ir centro darbuotojų bendrų pastangų įvertinimas.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios sėkmės. Tik bendradarbiaudami, telkdami patirtį ir idėjas galime kurti stipresnę, pažangesnę ir kiekvienam mokiniui atviresnę švietimo ateitį.