Sitemap-20   mail 20 

Knyga – nedidelis įrankis, pažadinantis mūsų sugebėjimą mąstyti;

tai minties variklis, išjudinantis protą. (E. Fagė) 

 Jurbarko švietimo centro Pedagoginė psichologinė tarnyba kviečia pedagogus ir kitus besidominčius skaitymu bei siekiančius asmeniškai tobulėti, apsilankyti Jurbarko švietimo centre ir pasinaudoti specialiąja pedagogine, psichologine, socialinės pedagogikos ir kitokia literatūra, kurios sąrašą rasite čia (atsisiųti).

Maloniai laukiame atvykstant!

 

imagesCA8KALB0

KITA TEMA

Kiekvienas vaikas turi tam tikrų gebėjimų skirtingose srityse, todėl labai svarbu, kad būtų taikomi tinkami testai jų gebėjimų atpažinimui. Jurbarko švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Nijolė Janonytė dalyvavo Vilniaus universiteto Bendrosios psichologijos katedros vykdomame projekte „Gabių mokinių atpažinimas: psichologinių instrumentų standartizavimas ir taikymas“ (VPI-2.2-ŠMM-06-K-01-004). Psichologė įgijo žinių ir kompetencijų, reikalingų pritaikant Berlyno intelekto struktūros testą. Šis instrumentas leidžia atskleisti platesnį vaiko gebėjimų spektrą ir kartu sudaro prielaidas ugdymo procese atsižvelgti į vaiko poreikius ir galias.

Daugiau informacijos apie testo taikymą galite teirautis telefonu (8 447) 51 192 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Atnaujinta 13 lapkričio 18, Pirmadienis 20:44