Sitemap-20   mail 20 

Konferencija „Intelektualieji sprendimo būdai švietime“

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Intelektualieji sprendimo būdai švietime“, skirtoje visiems švietimo srityje dirbantiems ar planuojantiems dirbti specialistams, norintiems tobulinti savo praktinius įgūdžius ir tęsti studijas formaliuoju būdu.

 

Renginio metu:

  • susipažinsite su naujausiais skaitmeniniais sprendimais švietime;
  • praktiškai išbandysite naujausias priemones;
  • sužinosite apie galimybę plėsti savo kompetencijas edukacinių ir IT technologijų švietimo srityje per formalias studijas (vykdoma 1,5 metų trukmės magistrantūros studijų programa „Edukacinių technologijų valdymas“ kartu su leidykla „Šviesa“).

Mykolo Romerio universiteto (MRU) kartu su leidykla „Šviesa“ pristatoma bendra studijų programa „Edukacinių technologijų valdymas“ yra pirmoji edukologijos krypties programa, sukurta bendradarbiaujant mokslininkams ir edukacinio turinio kūrimo praktikams. Studijų programos tikslas – parengti perspektyvius edukologijos magistrus, kurie gebėtų organizuoti inovatyvaus ugdymo metodus ir sėkmingai taikyti naujausias technologijas.

Kviečiame susipažinti su programos turiniu ir atveriamomis galimybėmis visus jau dirbančius ir būsimus pedagogus, švietimo įstaigų vadovus ir specialistus, planuojančius ateityje dirbti su moderniais švietimo sprendimais, edukacijai skirtų technologijų kūrimu ir taikymu.

Konferencija vyks š.m. gegužės 16 diena, Mykolo Romerio universiteto laboratorijoje (Didlaukio g. 55), pradžia 13 val.  Apie galimybę dalyvauti prašytume pranešti iki gegužės 14 dienos.

Registracija:

https://docs.google.com/forms/d/1RJLzgk3Biajtw-V0K57HmeHax35zykOAxNoxKEwjo-8/edit

Atnaujinta Pirmadienis, 08 gegužės 2017 14:57