Sitemap-20   mail 20 

Seminaras apie darbo kodekso pakeitimus

Kviečiame registruotis ir dalyvauti ugdymo ir kitų įstaigų vadovus ar jų deleguotus asmenis 6 ak. val. seminare 
„Naujasis Darbo kodeksas: darbo santykių reguliavimo esminiai pokyčiai“.
Renginį ves lektorė, advokatė, dr. Vida Petrylaitė, „Socialinio modelio“ rengėjų-ekspertų grupės narė. 
Seminaras vyks 2016-11-21 10.00 val.
Renginio kaina: 25,00 Eur.
Renginio vieta -   Jurbarko švietimo centras, Dariaus ir Girėno g. 120A, Jurbarkas
Išankstinė registracija į renginį  iki 2016-11-17

Renginio aprašymas: 

Darbo kodeksas įsigalioja nuo 2017 metų sausio 1 d. Kokios esminės naujovės laukia darbdavių, kokius dokumentus teks keisti, kokių darbo sutarčių atsisakyti, ką daryti su tomis darbo sutartimis, kurių nebelieka, kaip skaičiuoti nepanaudotas kasmetinių atostogų dienas, kokius naujus susitarimus sudaryti su darbuotojais. Šie ir kiti svarbūs praktiniai naujojo teisinio reguliavimo niuansai bus aptariami seminaro metu. 

Programa

1. Darbo sutarčių sudarymas: darbo sutarčių sudarymas, ikisutartiniai darbo sutarties santykiai, darbo sutarčių rūšys, panaikintos darbo sutartys – kas nutiks su darbuotojais, dirbančiais pagal šias sutartis.

2. Darbo sutarčių keitimas: kada ir kokiais atvejais bus galima darbdavio iniciatyva keisti darbo sutartis, kaip reikės modifikuoti galiojančias darbo sutartis. 

3. Darbo sutarčių nutraukimas: atvejais ir sąlygos, kurioms esant bus galima nutraukti darbo sutartis, garantijos ir apribojimai sutarčių nutraukimo atveju.

4. Darbo ir poilsio laiko reguliavimas: darbo laiko maksimalios ribos, budėjimo galimybės, rūšys ir apmokėjimas, viršvalandžių skyrimas ir trukmė, kasmetinių atostogų trukmė, suteikimo tvarka, nepanaudotų kasmetinių atostogų perskaičiavimas.

 5. Kai kurios darbo apmokėjimo naujovės: darbo normos, darbuotojų premijavimas, mokėjimas esant nukrypimams nuo normalių darbo sąlygų, išskaitų iš darbo užmokesčio galimybės. 

6. Atsakomybė darbo teisėje: drausminės ir materialinės atsakomybės taikymo galimybės.

7. Informavimas ir konsultavimas: darbo tarybų steigimas, informacijos teikimo sąlygos, ir jos turinys. 

 
Atnaujinta Penktadienis, 18 lapkričio 2016 15:54